Elegantní náhrdelník s kameny 12095
Kód: 12095
Doprava zdarma

Vše máme skladem

Dárkové balení

Garance kvality
Detailní popis produktu
Elegantní stříbrný náhrdelník se zirkonem zaujme minimalistickým designem a oslnivým třpytem. Dominantní kulatý zirkon je precizně zasazen do jemného stříbrného uchycení, které podtrhuje jeho čistotu, lesk a luxusní vzhled.
Jemně zdobené poutko s drobnými zirkony dodává šperku ještě více elegance a sofistikovanosti. Nadčasový design činí z náhrdelníku ideální doplněk pro každodenní nošení i slavnostní příležitosti.
Tento elegantní šperk krásně zvýrazní ženskost, jemnost a styl. Perfektní dárek z lásky, k výročí, narozeninám nebo jako luxusní doplněk pro výjimečné okamžiky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šperky |
|---|---|
| Barva kamene: | Bílá |
| Druh kamene: | Zirkon |
| Materiál: | Stříbro AG 925/1000 |
| Ryzost: | 925 |
| Určeno pro: | Dámské |
| Povrchová úprava: | rhodiováné |
| Velikost přívěsku: | 20x9mm |
| Délka řetízku: | Prodlužovací řetízek 42 až 46 cm |
| Váha: | 2,8g |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
