Elegantní Stříbrný přívěs 12085
Kód: 12085
Doprava zdarma

Vše máme skladem

Dárkové balení

Garance kvality
Detailní popis produktu
Luxusní stříbrný přívěsek ve tvaru růže okouzlí jemným romantickým designem a precizním zpracováním. Elegantní spirálový motiv tvořený drobnými třpytivými kamínky vytváří nádherný efekt rozkvetlé květiny, která symbolizuje lásku, krásu a ženskost.
Dominantní čirý kámen uprostřed přívěsku dodává šperku výrazný lesk a luxusní vzhled. Díky jemnému a vzdušnému provedení působí přívěsek elegantně, lehce a velmi nadčasově. Skvěle doplní slavnostní outfit i každodenní styl.
Stylový stříbrný šperk vhodný jako romantický dárek pro ženu, která miluje květinové motivy, jemný třpyt a elegantní design.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šperky |
|---|---|
| Barva kamene: | Bílá |
| Druh kamene: | Zirkon |
| Materiál: | Stříbro AG 925/1000 |
| Ryzost: | 925 |
| Určeno pro: | Dámské |
| Povrchová úprava: | rhodiováné |
| Váha: | 10,1g |
| Velikost přívěsku: | 40x36mm |
| Délka řetízku: | 44cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
