Stříbrný náramek 20cm 12076
Kód: 12076
Doprava zdarma

Vše máme skladem

Dárkové balení

Garance kvality
Detailní popis produktu
Masivní stříbrný náramek v moderním řetízkovém designu zaujme precizním zpracováním a výrazným luxusním vzhledem. Hustě pletená struktura oček vytváří elegantní a pevný šperk, který působí nadčasově a velmi stylově.
Díky univerzálnímu designu je náramek vhodný pro ženy i muže a skvěle doplní jak elegantní outfit, tak každodenní styl. Lesklé stříbro podtrhuje čisté linie šperku a dodává mu výrazný moderní charakter.
Výjimečný doplněk pro všechny, kteří mají rádi kvalitní zpracování, minimalistickou eleganci a výraznější šperky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šperky |
|---|---|
| Druh kamene: | Bez kamenů |
| Materiál: | Stříbro AG 925/1000 |
| Ryzost: | 925 |
| Určeno pro: | Pánské, Dámské |
| Povrchová úprava: | rhodiováné |
| Váha: | 9,2g |
| Délka náramku: | 20cm |
| šířka náramku: | 0,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
